PERA AMBULANS

Şantiyeler

Ağır ve Tehlikeli iş kapsamına girdiğinden ve Personel Sayılarının çok olmasından dolayı saha içinde oluşabilecek işkazalarına zamanında müdahale etmek ve geri dönüşümsüz sağlık problemlerini en aza indirmek amacıyla verilen profesyonel ambulans hizmetidir.

Özel Hastaneler

Kurumların veya şirketlerin iş yükünü azaltmak ve maliyetleri daha aza indirmek amacıyla ambulans hizmetini sağlık bakanlığının el verdiği koşullar doğrultusunda profesyonel hizmet almaları için özel ambulans kiralama şirketlerinden aldıkları hizmetlerdir.

Devlet Hastaneleri

Devlet kurumlarının iş yükünü azaltmak daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek amacıyla ambulans hizmetini sağlık bakanlığının el verdiği koşullar doğrultusunda profesyonel hizmet almaları için özel ambulans kiralama şirketlerinden aldıkları hizmetlerdir.

Alişveriş Merkezleri

Avm’lerde yaşanan ilk yardım sorunları ili ilgili avm’ye gelen ziyaretçilerin ve çalışanların oluşabilecek sağlık problemleri ile ilgili sorunlarını avm’de bulunan ambulans hizmeti ile en aza indirmeyi amaçlamaktadır.

Toplu Konutlar Sağlık Hizmetleri

Toplu konut projeleri hızla çoğalmakta ve binlerce insanı tek bahçe içerisinde ağırlamaktadır.Binlerce ailenin bir arada huzurlu yaşadığı toplu konut projelerinde tercih edilen ambulans hizmeti acil durumlarda hayat kurtarmaktadır.

İş Merkezleri Ve Fabrikalar

Günlük ziyaretçi ve personel sayılarının çok olmasından dolayı oluşabilecek sağlık problemlerine zamanında müdahale etmek ve en yakın sağlık kuruluşuna sevkini sağlamak amacıyla oluşturulan profesyonel ambulans hizmetidir.


Firma Yetkilisi : MEHMET ÇEÇTEPE
Sektörü :
Adres : istanbul şubesi Han Plus is merkezi no:254
Mail : ambulanskirala@gmail.com
Telefon : 0212 450 27 27
Mobil :
Web Sitesi : www.ambulanskirala.com