ÇAĞLAYAN ELEKTRİK

Çağlayan Elektrik 2000 yılında alanında en yeni ve kaliteli hizmeti vermek amacıyla şahıs firması olarak ticaret hayatına başladı. Kuruluş tarihinden bu yana Çağlayan Elk. kendi sektöründe gün geçtikçe yükselen bir performans yakaladı ve büyük projelere imza attı.

Şirketimiz, 2002 yılında ,kurumsallaşma gerekliliğini hissederek şahıs firmasından Limited Şirkete geçiş yapmıştır.

Şirketimiz bünyesinde, 2015 yılında konsorsiyum olarak mekanik işlerimizde eklenmiştir.

Şirketimizin prensipleri arasında ilk olarak siz müşterilerimizle sürekli diyalog halinde olarak sizlere kaliteli ve çağdaş hizmetler sunmak. Bu amacımız doğrultusunda teknolojiyi ve gelişmeleri sürekli takip ederek tüm kolaylıkları sizlerin hizmetine sunmaya çalışıyoruz.

Hiç şüphesiz ki bu hedeflere ulaşmanın yolu teknolojinin yakın takibinden geçmektedir. Bu bilinçle her düzeyde çalışanlarımızın kendi konularında uzmanlaşmalarına ve gelişimine özen gösterilmektedir.

Şirketimizin başarısının altına hedeflerinin doğru olduğuna inanan, takım çalışmasının önemini kavramış, şirketin değerlerinden taviz vermeyen, ilkeli ve dürüst bir ekip yatmaktadır.Çağlayan Elk.’ ın gelecekteki başarılarının da şirket değerlerimize sahip çıkan bu ekibin eseri olacağına inanmaktayız.

Merkez Ofisimiz ise İstanbul/Fatih/Sultanahmet bölgesinde bulunmaktadır.

Merkez Şubemiz İstanbul/Fatih/Cağaloğlu’nda bölgesinde bulunmaktadır.


Firma Yetkilisi : AHMET TURAN ÇAĞLAYAN
Sektörü :
Adres : Binbirdirek Mh. Klod Farer Cad. Güven Han Kat:3 No:304-305 Cağaloğlu/Fatih /İstanbul
Mail : turan@caglayanelektrik.com
Telefon : 0 (212) 527 27 19
Mobil : 0 (532) 673 98 82
Web Sitesi :