AA ŞİRKETLER GRUBU

Merkezi Türkiye ‘de olup bütün dünyada  geniş bir coğrafyada, farklı alanlarda itibarı, güvenilirliği ve güçlü finansal yapısı ile  faaliyet gösteren AA GRUP  İstanbul da kuruldu.  Grup inşaat ve mimarlık,  savunma sanayii, enerji, turizm, madencilik, arama kurtarma ve yangın güvenlik ekipmanları, gayrimenkul, bilişim, IT sistemleri, tarım ve hayvancılık, tekstil, demir çelik, otomotiv yedek parça, eğitim, mobilya, gıda,  perakende, danışmanlık ve hizmetler  sektörlerinde ürünleri bazında segmente edilmiş bölgesel bir yapılanmayla faaliyet göstermekte olup   kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde şekillendirmektedir.

   AA GRUP yenilikçi, rekabetçi ve farklı kültürleri bir araya getiren   5 şirketi ve şirket paydaşlarıyla zorlu bir endüstriyel seyahatten geçerek girişimcilik, değişimcilik, güven, dürüstlük, vizyonerlik, yenilikçilik, kararlılık ve cesaret ruhuyla büyümekle beraber 21. yüzyıla uzanan bir değerler sistemini ve zengin kurum kültürünü  ifade etmektedir.

Akademik ve endüstriyel tecrübeye sahip geniş ve dinamik  uzman kadrosu, güvenilir dış kaynak ilişkileri, sağlam  finansal altyapısı ve müşterilerinin giderek artan desteği ve katkısıyla AA GRUP dinamizmini her dönemde artırmış, yenilikleri ve gelişimi her koşulda sindirerek büyümeyi başarmıştır. Kurulduğu ilk günden beri süregelen disiplinli, özverili ve kalite ile devamlılık prensibini daima ön planda tutan çalışmalarıyla, bugün faaliyet gösterdiği  sektörlerde  her geçen gün kontrollü,  emin adımlarla yükselen başarı grafikleri cizerek  dünya ticaretine yön verenler arasında da önemli bir rol üstlenmektedir.

AA GRUP ailesi  Hiç birimiz tek başımıza, hep birlikte olduğumuz kadar güçlü olamayız” ilkesi ile  hedefi ve hedefine ulaşmaktaki bitmek tükenmek bilmeyen heyecanı ve özverisi devam ettirmekte olup, yılmadan atılan her adımın, aşılan her hedefin yeni ve daha zor hedefler yaratttacağının bilincindedir. Bu gerçek AA GRUP’un daha gidilecek çok uzun bir yolu olduğunu açık olarak göstermektedir.

AA GRUP ‘un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir

AA GRUP  tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almakta olup gücünü aldığı Türkiye  ekonomisine de  güç katmaktadır.

AA GRUP oluşturduğu ulusal ve  uluslararası yapılanma ile hem lokal pazarları hem de global pazarları çok daha yakından takip ederek  dünya  ticaretinde artan oranda söz sahibi olacaktır.

 


Firma Yetkilisi : AHMET KAPLAN
Sektörü :
Adres : Akat Mah. Nispetiye Cad. No:35/A Etiler-Beşiktaş / ISTANBUL
Mail : info@aasirketlergrubu.com
Telefon : 0212 272 63 63
Mobil :
Web Sitesi : http://www.aasirketlergrubu.com