Sivas İş Platformu Web Sitesi Yenilendi

Sivas İş Platformu olarak üyelerimizden Techmedia Creative Agency desteğiyle mevcut olan sitemizi yeni bir görünüme kavuşturduk. Güncellenen alt yapı çalışmaları ve günümüz teknolojisine tam uyumlu hale gelen web sitemizde bir çok yeniliği de üyelerimize sunmuş olduk.

Neler Yeni?

Önceki web sitemizin aksine yenilenen web sitemizde artık tüm faaliyetlerimiz daha detaylı bir şekilde üyelerimize ve bizleri takip eden tüm Sivaslı hemşerilerimize sunabilmekteyiz. Bu yenilikler;

  • Web sitemiz üzerinden artık üyeler arasında iş istek ve taleplerini hızlıca birbirlerine sunabilecekleri ve sadece üyelerimizin bu istek ve talepleri görebileceği özel bir görüşme alanı mevcuttur. Bu alana ulaşmak için tıklayınız.
  • Üyelerimizin sektörlerine göre kendi firmalarının tanıtımın yapıldığı yeni bir alana sahibiz. Bu alanda üye firmalarımızın her birinin detaylı bilgileri yer almaktadır.
  • Mobil alt yapı çalışmaları sayesinde artık tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde web sitemiz yayında olacaktır.
  • Etkinliklerimizi ve İş Geliştirme Toplantılarımızı da sitemizden takip edebilir, güncel duyurularımız ile yapılacak özel organizasyonlardan haberdar olabilirsiniz.
  • Yeni Video ve Galeri alanlarımız ile SİP hakkında daha çok görsel bilgiye ulaşabileceksiniz.