KALIP&PRES

Hizmetlerimiz

Metal Kalıp İmalatı Kesme Kalıp İmalatı Sıvama Kalıp İmalatı Pres Baskı İşlemleri. Hizmetlerimiz ; Kalıp ( Metal) – Pres – baskı- sıvama-torna-asansör-otomat-freze tel erezyon-taşlama-punta-montaj-seri işler-led lambalar-metal – demir- fason -otomotiv parçaları.

Kadir Kalıp Metal Sanayi 22 Yılı aşan bilgi ve tecrübeyi siz değerli SİP üyeleriyle paylaşmanın heyecanını duyar.Kurulduğu günden itibaren kesme,sıvama ve kalıp konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan iş yerimiz;

PRES BASKI İŞLERİNDE :Süs eşyaları,otomobil parçaları,havalandırma pervaneleri ve PVC aksesuarlarının parçaları,Elektrik ve Havalandırma sistemlerine ait muhtelif parçaların kesme,sıvama kalıpları ve baskı işleri itinayla yapılır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve başarma azmi sayesinde kısa sürede kalıpçılık sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet,zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı,hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan KADİR KALIP’a gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet edecektir.

“SERİ ÜRETİMDE ÇÖZÜM”


Firma Yetkilisi : TUNCAY OLGUNER
Sektörü :
Adres : Rami Kışla Caddesi Emintaş Aktöker Sanayi Sitesi No:97 D:1/7 Bayrampaşa
Mail : kadirkalipsan@gmail.com
Telefon :
Mobil : 5326811365