Genel Başkan Ergin’den Bayram Mesajı

Saygıdeğer hemşerilerim; Öncelikle Kurban Bayramınızı kutlarım.
Her bayramda söylediğimiz “her gününüz bayram olsun”, “daha nice güzel bayramlara” Dualarımızın bu bayramda Ülkemiz ve Milletimiz için gerçekleşmiş olduğunu görüp yaşamanın mutluluğu içindeyiz.
Yıllardır soğuk Haçlı savaşının sürdüğü bir Dünyada yaşıyoruz. Dünyayı yönetmek isteyen siyonizm
taktik değiştirmiş ve bizim gibi hegemonyasına alamadığı Lider ülke olabilecek ülkelere kendi yetiştirdiği İçimizden birilerine örgütler kurdurmak suretiyle beyinlerini yıkayıp Uşak haline getirdiği yığınları farkında olmadan kendi Vatanına ve milletine düşman olmalarını sağlayıp ülkenin kaynaklarını ve enerjisini tüketerek ilerlemesini engellemeyi amaclamaktadirlar.
Bu amaca hizmet eden ülkemizde çokça hain örgüt vardır.
PKK-DHKPC-FETÖ-DAEŞ bunların baslicalaridir.Ayrica yakın komsularimizdaki bazı terör örgütleri de ülkemize karşı kullanılmaktadır.
15 Temmuz FETÖ Kalkis ması bunun en bariz örneği olarak karşımıza çıkmıştır.
Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımız, hükümetimiz, muhalefet Partilerimiz, Milletimiz, sağduyulu Ordu Mensupları mız ,emniyet mensupları mız ve basınımızla topyekûn millet olarak gereken yapılmış ve oyun bozulmuştur.
Bu olay hegemon güçlere şunu göstermiştir ki bu ülke bölünmez ve Türkiyeye artık senaryo yazıp oyun oynanamaz.
Şimdi sıra onun bunun uşağı olup devletine ve milletine silah çeken hainlerin devletten temizlenme zamanıdır.
Emin olunuzki Bundan sonraki bayramlari daha huzurlu ;Terörden arınmış, Lider ülke olarak kutlayacagiz. Bunu borçlu olduğumuz 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerine, ülkemizi kuran ve kurtuluş mücadelesinde kahramanlık destanı yazan M.Kemal ve silah arkadaşlarına, Cumhuriyet tarihi boyunca vatan toprağını savunan şehitlerimize ve gazilerimize bir kez daha şükran ve minnetlerimizi sunar,nice bayramlara bunun farkında olarak İmparatorluk mirası yurdumuzda başka Vatanımız in olmadığının farkında olarak devlet ve millet olarak siyonizmin oyunlarına gelmeden ilelebet yaşamayı Rabbinden diler;selam ve sevgilerimi sunarım.

Siyami ERGİN
SİVAS İŞ PLATFORMU (SİP)
GENEL BAŞKANI